Lustereczko powiedz przecie… ;)

Lustra w wypełnieniu drzwi przesuwnych, niestety nie pojawiły się na mojej liście „modnych frontów” (Jakie fronty są teraz modne?). Pamiętajmy jednak, żeby nie popadać w skrajność. Moda jest ważna, ale nie najważniejsza. Przede wszystkim powinniśmy kierować się własnym gustem!

Co więcej uważam, że dopóki Drogie Panie będą chciały przeglądać się w lustrze, dopóty będą one stanowiły nieodzowny element wyposażenia wnętrz 😉 I bardzo dobrze!

Na koniec chciałbym wyjaśnij jeszcze jedną kwestię, gdyż często pytacie się, czy takie lustra są bezpieczne i wytrzymałe? Oczywiście, że tak! Należy też rozróżnić klasyczne lustro od tego, które znajduje się w wypełnieniu drzwi przesuwnych. Lustro w drzwiach jest dużo bardziej odporne i wytrzymałe od tradycyjnego. Ponadto, nasze zabudowy otrzymały Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa i we wszystkich projektach wykorzystujemy certyfikowane i atestowane materiały i akcesoria spełniające międzynarodowe normy bezpieczeństwa. Jesteście w dobrych rękach 🙂

Jak myślicie, moda na lustra powróci?


Foto: jk36893 – galeria Wasze Wnętrza

7 odpowiedzi do "Lustereczko powiedz przecie… ;)"

Roman mówi: 11 października 2011, o 03:44

Lustro to chyba nie kwestia mody ale konieczność i tylko trzeba je umiejętnie oprawić żeby dobrze się prezentowało zarówno lustro jak i my w nim :)

Baśka mówi: 11 października 2011, o 03:56

Ciągle wracamy do tego co kiedyś było modne i wydaje mi się że lustra też kiedyś powrócą do łask, zresztą trudno w codziennym życiu się ich całkowicie pozbyć, np w szafkach łazienkowych.

mania mówi: 11 października 2011, o 05:01

mnie na przykład wydaje się, że takie lustra dzielone na małe kwadraty, bardzo dobrze pasują do nowoczesnego stylu zabudowy. Nie znam się za bardzo na trędach i przyznam że własne mieszkanie urządzam według własnego gustu i lustra zawsze znajdują u mnie swoje miejsce.

jolka mówi: 12 października 2011, o 02:04

takie lustrzane szafy to moda lat dziewięćdziesiątych. wstawiało się wtedy takie brązowawe i przydymione lustra - coś okropnego. oby ta moda nie wróciła.

Kasia mówi: 12 października 2011, o 07:40

No tak całe fronty z lustra to może przesada, ale jako mniejszy element to czemu by nie.

Halinka mówi: 13 października 2011, o 10:26

Zgadzam się z Kasią, że jako element dekoracyjny, tak jak na zdjęciach powyżej, to takie lustro bardzo fajnie może wyglądać. A co do powrotu mody, to cały czas robimy jakieś powroty, zwłaszcza ostatnio do lat 80.

Pola mówi: 13 października 2011, o 04:54

Lustro w połączeniu z płyta meblową może już się opatrzyła, ale w połączeniu ze szkłem, albo bambusem, uważam że może to być bardzo ciekawe i atrakcyjne rozwiązania.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


sześć × 1 =