Stolik-piecyk na zimne wieczory :)

Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu szaf, zabudów wnękowych, mebli modułowych itp. Na życzenie klienta zdarza nam się wychodzić poza przyjęte ramy.

Ta biała kula, którą widzisz poniżej, to nic innego jak wykonany przez nas stolik, pełniący jednocześnie funkcję piecyka-kominka 🙂 Wykonany jest on z różnej średnicy kół z płyty MDF, sklejonych, szlifowanych i polakierowanych na biało.

Idealny do nowoczesnego wnętrza na zimne wieczory 😉 Zgodzisz się ze mną?

Zamów już dziś bezpłatną wizytę projektanta! Wystarczy zgłoszenie telefoniczne (infolinia: 801-366-110), mailowe: kontakt@iszafy.pl lub osobista wizyta.

4 odpowiedzi do "Stolik-piecyk na zimne wieczory :)"

Iga mówi: 29 listopada 2011, o 12:34

stolik bombowy. nie wiedziałam że robicie również takie meble. jak w przyszłości będę urządzała nowoczesne wnętrze na pewno zgłoszę się do Was : )... a na zimne wieczory jak znalazł :)

Franek mówi: 29 listopada 2011, o 05:26

Jestem pod mega wrażeniem. To jest naprawdę super pomysł i genialne wykonanie. Zastanawiam sie ile pracy wymagało stworzenie takiego kształtu :)

Pola mówi: 1 grudnia 2011, o 12:11

po prostu wow, jestem pełna podziwu i uznania zarówno dla pomysłodawcy jak i realizatorów :) Zastanawiam się jaki to dale wrażenie kiedy jest w pełnym użytku i co z temperaturą, nie zaszkodzi stolikowi?

Krzysztof mówi: 2 grudnia 2011, o 10:34

A co za problem z łóżkiem ? Takie meble robimy w czasie ralaksu po przerwie śniadaniowej ;))

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.