Rabaty nawet do 29%!

Miło jest mi poinformować o naszej nowej Promocji, dzięki której możesz otrzymać rabat nawet do 29%! Myślisz, że jest to niemożliwe?

Wejdź tylko na stronę Kupujtaniej.fawre.pl i zapoznaj się z zasadami i regulaminem promocji 🙂 Jedyne co musisz zrobić to: Zalogować się na Facebook’u, podać swój adres e-mail, polubić nasz profil, wybrać bramkę rabatową i gotowe! Zaoszczędzisz jeszcze więcej jeśli zaprosisz swoich znajomych. Im więcej znajomych, tym wyższy rabat!

Zapraszam do Zabawy 🙂

5 odpowiedzi do "Rabaty nawet do 29%!"

Max mówi: 29 grudnia 2011, o 08:25

Promocje są zawsze mile widziane, zwłaszcza na Nowy Rok. To dobrze wróży na przyszłość :)

yola mówi: 29 grudnia 2011, o 08:42

troche dużo krecenia z tym rabatem, zaloguj, zapros do znajomych, zapros znajomych, wylosuj...i moze jeszcze sam zaprojektuj. gdzie indziej rabat jest bez zbednych ceregieli. nie mozna tak u was? nie latwiej?

*Krzysztof mówi: 30 grudnia 2011, o 08:40

To proste ! :) Albo dajemy wysoki rabat w zamian za coś uzasadnionego albo udajemy , że dajemy rabaty . Rabaty niższej wartości dajemy od razu zależnie od aktualnej promocji ale można też zyskać więcej wkładając w to nieco wysiłku . Wtedy internauci pomagając nam PR-owo zarabiają na tańszą ofertę dla siebie :) To bardzo logiczne - wydajemy mniej na reklamę a zaszczędzona kwota obniża wartość oferty dla konkretnego internauty :)

karola mówi: 30 grudnia 2011, o 02:40

czy ja wiem że kręcenia, yola próbowałaś w ogóle, wystarczy że podasz swojego maila i od razu losujesz bramkę i masz rabat.. to raczej zabawa a nie kręcenie.. jak ktoś chce większy rabat to wtedy zaprasza znajomych.. ja z chęcią pozapraszam.. to nic wielkiego a mogę mieć prawie 30 procent taniej..

Monia mówi: 1 stycznia 2012, o 10:32

Ja zakręciłam już w nowym roku i mam już mały rabacik. Miło tak rozpocząć pierwszy dzień roku :)

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


9 − siedem =