Jakie meble do salonu SPA?

Na lato musimy jeszcze trochę poczekać, warto więc zregenerować siły na przyszłe miesiące. Gdzie najlepiej to zrobić? Oczywiście w salonie SPA. Sam nigdy nie byłem, może kiedyś się skuszę (a może nie 😉

Chciałbym jednak bardziej zwrócić Twoją uwagę na meble znajdujące się w takim salonie. Co je wyróżnia i czym się charakteryzują?

Przede wszystkim powinny współgrać z atmosferą salonu i wprowadzać nas w dobry nastrój. Czyli inaczej, wszystko to co naturalne będzie idealne. Nastrój salonu dodatkowo można podkreślić łagodnym oświetleniem, kojącym nasze zmysły 😉

Teraz czekam na Twoje propozycje!

Źródło: Inspiracja Luxusline.pl

6 odpowiedzi do "Jakie meble do salonu SPA?"

Basia mówi: 28 stycznia 2012, o 12:12

Jestem zadnia, że takie fronty z półprzeźroczystego szkła nie są dobrym pomysłem dal kogoś komu trudno utrzymać porządek, zwłaszcza gdy zastosuje się jeszcze dodatkowe podświetlenie . Na szczęście w salonie SPA powinien panować ład i porządek. Mimo to sugerowałabym coś w drewnie :)

Gosia mówi: 28 stycznia 2012, o 08:06

To może coś z bambusa? Wydaje mi się że to bardzo na miejscu:)

Jolka mówi: 29 stycznia 2012, o 01:45

W takim miejscu ja spa powinno być nie tylko przyjemnie ale i ekskluzywnie więc może coś naturalnego z LUXUSLINE.

Mira mówi: 29 stycznia 2012, o 08:56

Podpisuję się pod propozycją Jolki. Uważam że kobiety które korzystają ze spa marzą nie tylko o kuracjach dla ciała, ale także dla duszy, chcą tez luksusu :)

kasia mówi: 31 stycznia 2012, o 10:19

Ale mnie Pan tym SPA rozmarzył :)
Mnie się podoba wersja ze szkłem takim mlecznym. Owszem to wymaga dbałości o porządek, ale przecież w SPA to chyba oczywiste:) Po zatym takie światło zza szkła daje niezwykle przyjemny klimat, a to przecież potrzebne dla odpowiedniego odprężenia się.

Jan mówi: 31 stycznia 2012, o 05:40

Nie wiem o co chodzi z tym spa. Ja tam wole zainwestować we własna przytulna łazienkę i tam odpoczywać. Ja zdecydowałbym się chyba na bambus, albo płytę pokrytą fornirem, tak żeby było naturalnie.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


4 − = dwa