Ponadczasowe lustra

Już chyba kiedyś wspominałem, że dopóki będziemy lubili się przeglądać w lustrze, dopóty będą one modne 😉 Jeśli też coś się sprawdza i jest funkcjonalne, dlaczego mielibyśmy to zmieniać?

Dla przykładu zapożyczyłem zdjęcie Zosiigalerii Wasze wnętrza, przedstawiające szafę z lustrzanym frontem. Jak sama autorka podkreśla cały jej urok polega na tym, że tworzy jednolitą i gładziutką płaszczyznę, co daje wyjątkowe wrażenie : ) polecam wszystkim to rozwiązanie : )

Ja również polecam 🙂 A Tobie jak się podoba?

6 odpowiedzi do "Ponadczasowe lustra"

Borya mówi: 24 stycznia 2012, o 08:56

Bardzo przyjemnie się ją ogląda, ale nie jestem pewien czy osoby które maja małe dzieci chciałby mieć takie lustrzane fronty w swoich szafach. Już widzę te paluszki :)

Magda mówi: 26 stycznia 2012, o 10:03

A ja uwielbiam lustra. Dają poczucie przestrzeni i co równie ważne, odpowiednio wykorzystane tworzą magiczny klimat odbijają światło :) LUSTROM MÓWIMY TAK !!!

Marta mówi: 27 stycznia 2012, o 10:18

Z tymi lustrami to jest tak, że nie każdy lubi się w nich przeglądać :) Ja osobiście nie jestem przekonana co do tego żeby fronty szafy były wypełnione w całości lustrami, bardziej odpowiada mi lustro jako pewien element całości, może nawet jako forma dekoracji.

Basia mówi: 28 stycznia 2012, o 12:09

Ja zgadzam się z właścicielką szafy, że lustro najlepiej się prezentuje jako jednolita tafla i zdaj się, że właśnie znalazłam sposób na szafę dla siebie do sypialni :)

Jan mówi: 1 lutego 2012, o 06:03

Uważam, że połączenia luster z ciemną drewnianą oprawą to strzał w dziesiątkę. Gratuluję dobrego gustu :)

Mateo mówi: 29 sierpnia 2012, o 09:21

witam
moze ktos podpowiedzieć gdzie takie cudo drewniane kupić ?
poprosze o jakis namiar

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× 3 = sześć