Szukasz pomysłu do salonu?

Dobrze umeblowany salon to czasem sam stolik z siedziskami. No i może jeszcze… telewizor 😉 Gdzieś jednak trzeba pomieścić swoje rzeczy.

Jednym z rozwiązań jest szafa narożna, dzięki której optymalnie zagospodarujesz wnętrze swojego mieszkania.  Ponadto, we froncie takiej szafy możesz wykorzystać oryginalną grafikę, ciekawą fototapetę czy choćby pokryć ją farbą w kolorze ścian pokoju. Nie będzie to już zwykła szafa narożna, tylko dzieło sztuki 😉

Zgodzisz się ze mną?

Warto skorzystać z Promocji Fawre i sprawić sobie tego typu szafę 😉

5 odpowiedzi do "Szukasz pomysłu do salonu?"

szarik mówi: 16 stycznia 2012, o 03:13

szafa narozna pomiesci sporo rzeczy jednak zajmuje wiecej miejsca niz zwykla szafa..z drugiej strony wole jedna szafe niz wiele mebli..wtedy moze zdecydowalabym sie na narozna

Zosia mówi: 16 stycznia 2012, o 04:42

No może do dzieła sztuki to jeszcze szafie daleko, ale zgadzam się, że przy obecnej technologii możan sprawić, że stanie się pięknym dodatkiem do mieszkania a nie złem koniecznym.

Partyk mówi: 17 stycznia 2012, o 11:12

Szafa narożna - mam i polecam. Jedna taka szafa spokojnie wystarczy dla trzech osób.
Moja akurat nie wtapia się w otoczenie bo jest czerwona :)

Yani mówi: 17 stycznia 2012, o 09:12

Taki salon z fotelami i telewizorem i niczym więcej to moje marzenie ale niestety mam mały pokoik więc tak się nie da. Pomysł z szafą narożną mnie jakoś nie zachęca do realizacji, ale te fronty na zdjęciu są świetne.

Kizia mówi: 18 stycznia 2012, o 10:47

Narożne szafy to świetne rozwiązanie. Pozwala nam to wykorzystać każde miejsce w pomieszczeniu, a przy tym jest bardzo pojemna. Osobiście bardzo polecam takie rozwiązanie.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


5 − = trzy