Płyta TSS Cleaf – dla wymagających (cz.1)

Udało mi się już wprowadzić Ciebie w strefę dóbr luksusowych. Postanowiłem kontynuować wątek i zaproponować Ci jedną z płyt meblowych znajdujących się w ofercie Luxusline.pl. Mianowicie, mam na myśli płytę meblową TSS Cleaf, dostępną w trzech wersjach SMART, SURF i PENELOPE.

To co ją charakteryzuje, to z pewnością elegancja i lekkość tekstury, która daje wyjątkowy efekt wzrokowy i dotykowy. Między innymi dlatego też pasuje praktycznie do każdego wnętrza.

Głównym przeznaczeniem płyt są wypełnienia drzwi przesuwnych, jak również produkcja frontów mebli kuchennych.

Brzmi zachęcająco, prawda? 😉

4 odpowiedzi do "Płyta TSS Cleaf – dla wymagających (cz.1)"

Franek mówi: 17 lutego 2012, o 08:50

Czym różni się ten rodzaj płyty od innych. Pomijam fakturę, ale raczej interesują mnie właściwości tej płyty, co ją wyróżnia, czemu jest lepsza?

Marek mówi: 18 lutego 2012, o 09:18

Oj, brzmi zachęcająco, ale szkoda że to tylko dal nielicznych dostępna oferta :( Może jak wygram w totka.
A tak poważnie to bardzo mi się podoba ten fragment nr 3 (czarny z pasami). Wygląda jak skóra. Wyobrarzam to sobie w srebrzystej oprawie.

Baśka mówi: 19 lutego 2012, o 09:05

Ja jestem bardzo wymagająca, ale na luksusy mnie nie stać. Czy może pan w kolejnym wpisie pokazać coś co jest dobre ale nie mega drogie?
Jak by m,nie było stać to bym się zdecydowała na ta czerwień z dodatkiem czegoś białego:)

Pola mówi: 19 lutego 2012, o 09:48

Jest tu na blogu wiele wpisów dotyczących różnych rodzajów płyt, wystarczy przejrzeć archiwum. A o dobrach luksusowych też warto wiedzieć bo może kiedyś się przyda taka wiedza.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


dziewięć − = 6