Co zrobić z szafą dorastającego dziecka?

Nasze pociechy rosną bardzo szybko. Zanim się nie spostrzeżemy idą do szkoły, potem do liceum, aż ostatecznie wyprowadzają nam się z domu. Wraz z dorastaniem, wystrój pokoju dziecka ulega również zmianie. Stare zabawki idą w kąt, pojawia się biurko, regał na książki itd. A co możemy zrobić z szafą?

Oczywiście najprościej byłoby zakupić nową szafę, ale czy jest to faktycznie najlepsze rozwiązanie? Według mnie, niekoniecznie. Znacznie lepszym, oszczędzającym czas i pieniądze pomysłem będzie, wymiana samych drzwi w szafie. Wtedy to będzie też trochę tak, jakby szafa poprzez zmianę drzwi dorastała z naszymi pociechami 🙂

Wybór frontów jest przeogromny, więc jestem pewien, że uda Wam się znaleźć coś odpowiedniego dla Waszego dziecka czy już nastolatka. Na dobry początek polecam zajrzeć na iszafy.pl – Dla dzieci i Dla młodzieży.

6 odpowiedzi do "Co zrobić z szafą dorastającego dziecka?"

Martyna mówi: 4 kwietnia 2012, o 09:11

Mam takie pytanko, czy wymieniajac fronty zmienic musze także system jezdny? To dosc drogie i jeśli nie konieczne tym lepiej .

Ewa mówi: 4 kwietnia 2012, o 07:49

Potrzeby dziecka a potrzeby nastolatka są zupełnie różne. Dziecko potrzebuje szuflad na zabawki, a nostolatek półek na ucrania i książki. Czasem warto tez więc zmodernizować wnętrze szafy.

Paweł mówi: 4 kwietnia 2012, o 09:07

Ewa nie można się z tobą niezgodzić. Konieczna jest zmiana nie tylko zewnetrzna :)
Co do zamiany samych drzwy do szafy to chyba jednak nie jest taka tania zabawa, ale z pewnością lepsze to niż kupowanie całości na nowo.

Filip mówi: 5 kwietnia 2012, o 09:23

Jesteśmy z żoną na etapie tworzenia pokoju dla naszego trzylatka więc jeszcze o nastolatkach nie myślimy. Chciałem tylko powiedzieć, że oglądając propozycje na waszej stronie śmiało mogę głosić, że gotowe mebelki w ze sklepów nie umywają się do tego co tu zobaczyłem, a ewentualna możliwość wymiany frontów dodatkowo mnie przekonuje :)

Olo mówi: 7 kwietnia 2012, o 04:55

Nie wiem czy wymiana samych frontów to wystarcza by zmodernizować pokój z dziecięcego na nastoletni, tym bardziej że upodobania zmieniają się w niezłym tempie. Sądzę że lepiej od razu zamówić coś uniwersalnego w jednym kolorze i problem z głowy.

Kasia mówi: 2 czerwca 2012, o 08:18

Zamówienie czegoś konkretnego dla małego dziecka w szczególności jest ciężkie. Bo w sumie od małego dziecka zaczynamy ja bym najchętniej kupiła coś typu takie meble jak tutaj ale przecież potem co z takimi meblami trzeba zrobić jak dziecko dorasta? Zmienić je i zmodernizować na coś innego raczej nie da rady. Odsprzedać? Często bywa tak że takie meble dziecięce są prawie nowe w końcu to dobry sposób aby zwrócić zainwestowaną kasę :)

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


9 − = osiem