Szuflady MOVENTO

Dla wszystkich osób cieniących komfort i wygodę chcę zaprezentować świetne rozwiązanie szuflad do zastosowania wewnątrz szaf wnękowych i w garderobach. System prowadnic MOVENTO gwarantuje , że już najmniejszy nakład sił wystarczy , by ta otworzyła się delikatnie i zachwyciła niezwykle płynnym ruchem . Zintegrowany system BLUMOTION troszczy się o ciche zamykanie szuflady a komfortowa regulacja o jej idealne ustawienie . Proponowane są w dwóch klasach obciążenia 40 kg i 60 kg a to już sporo jak na szufladę do domowych zastosowań np. chowania pościeli . Więcej prezentuje film :  www.youtube.com/watch?v=ozOtIXhjriM  ( proszę ten link skopiować do wyszukiwarki ) . Szuflady na prowadnicach MOVENTO są już dostępne w naszej ofercie .

9 odpowiedzi do "Szuflady MOVENTO"

Paulina mówi: 19 czerwca 2012, o 10:34

Jest pewien problem techniczny. Link z filmem się n ie otwiera :(

Halszka mówi: 19 czerwca 2012, o 03:52

Rzeczywiście bardzo wytrzymałe te szuflady, tylko tak myślę szyny ok wytrzymają ale czy dno szuflady nie odpadnie przy 60 kilogramowym ładunku?

Julka mówi: 20 czerwca 2012, o 09:35

Najbardziej podoba mi się w nowoczesnych szufladach że się tak lekko zamykają, a nie z trzaskiem. Pamiętam że w moich starych meblach musiała wkładac kawałek papieru żeby się szuflada zamknęła i sama nie otwierała :)

inka mówi: 21 czerwca 2012, o 09:25

Ja nie bardzo rozumiem sens szuflady wewnątrz zabudowy. Nie spotałam się z czymś taim. czy może pan zaprezentować przyałd takiej zabudowy?

Gosia mówi: 22 czerwca 2012, o 10:00

inka, wydaje mi się, że to dość popularne rozwiązanie. Zerknij do galerii i na pewno coś takiego znajdziesz. Bardzo często spotyka się teraz w szafach i zabudowach kosze, które działają podobnie jak szuflady, są też bardzo fajne półki na koszule wysuwane na szynach jak szuflady. Nie wiem czy są stosowane takie same systemy jezdne, ale na prawdę opcji ruchomych elementów w zabudowie jest sporo.

Marek mówi: 23 czerwca 2012, o 10:27

Zaintrygowalas mnie tymi polkami wysuwanymi jak szuflady. Przyznam ze jeszcze sie z czyms takim nie spotkalem a wlasnie zamierzam zrobic garderobe i takie rozwiazanie sprawy koszulowej by mnie interesowalo. Co do szuflad, uwazam ze sa lepsze niz kosze. Mam jesno i drugie w mijej obecnej szafie i jestem z koszy niezadowolony, bo wszystko z nich wylazi i trzena zawsze miec w nich porzadek bo inaczej zle to wyglada :)

Yani mówi: 24 czerwca 2012, o 10:52

Opis tych systemów jest taki jakbyśmy mieli do czynienia z wysokiej klasy samochodem :)
Owszem szuflady powinny chodzić łagodnie, gładko i cicho. Nie mogę też nie zgodzić się, że dobrze jest mieć je w swojej szafie, ale nie bardzo rozumiem różnicy. Czemu takie szyny do zabudowy wewnątrz szafy są inne niż do klasycznych szuflad? Czy koś może mi to wyjaśnić? Albo jeszcze lepiej zilustrować.

franc mówi: 24 czerwca 2012, o 09:15

Fantastycznie prezentuj się garderoby z opcja szuflad. One bardzo porządkują wnętrze i łatwiej sie w nich zorganizować.

Ala mówi: 26 czerwca 2012, o 11:47

Zgazdzam się z Francem, szuflady bardzo organizują dlatego są bardzo dobrym rozwiązaniem dla dzieci i ich szaf :) Dla mnie tez bo ze mne bałaganiaż.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


4 − dwa =