Szafa w tradycyjnym stylu

Jaki styl można obecnie nazwać tradycyjnym ? Czy są to znane od wieków drzwi otwierane na boki , czy może drzwi przesuwne są już tymi tradycyjnymi a cała reszta to ekstrawagancja ? Tutaj zdania zapewne byłyby podzielone . Nie powinnismy dać się jednak zaszufladkować w jednym określonym stylu modowym . Najważnejszy jest efekt końcowy – dopasowanie do wnętrza pomieszczenia i „wnętrza” użytkownika . Meble z drzwiami uchylnymi są ponadczasowe i z pewnością obronią się przed różnymi innymi rozwiązaniami . To, co prawda trudniejszy do wykonania mebel ale przecież dla nas nie ma rzeczy niemożliwych 🙂  Koniecznie , podczas wizyty ofertowej porozmawiajcie z projektantem na ten temat . Wykonaliśmy wiele tego typu szaf i muszę przyznać , że efekt jest interesujący 🙂

14 odpowiedzi do "Szafa w tradycyjnym stylu"

Robin mówi: 8 lipca 2012, o 05:50

jak ma się miejsce , to spoko ale jak korytarz jest wąski i to tego mała klitka z mieszkania , to nie ma gdzie takiego cacka umieścić i w tym problem , że jednak otwarcie takich drzwi zabiera dodatkową przestrzeń

Marek mówi: 9 lipca 2012, o 10:06

Tak rzeczywiście może być problm z miejscem, ale możan przecież takie fronty sprawić sobie w szafie z drzwiami przesuwanymi.

michał mówi: 9 lipca 2012, o 08:28

cały sęk w tych drzwiach bo wewnątrz szafa może być dokładnie taka sama jak w szafie wnękowej z drzwiami przesuwanymi , więc może mieć same półki i nic więcej ;-)

Lilka mówi: 11 lipca 2012, o 08:31

Drzwi ladniutkie ale te galki to jnuz nie za bardzo pasuja. Czemu nie sa tez biale?

Aga mówi: 13 lipca 2012, o 08:10

A nie kojarzy sie wam to ze szwedzkimi meblami? Mnie bardzo. Lubie taki rodzaj prostoty, ma to niewatpliwie swoj szczegolny urok, ale nie karzde wnetrze nadaje sie to takiego stylu. Ja widza to w bardzo jasnej slonecznej przestrzeni.

jagna mówi: 13 lipca 2012, o 12:08

Ja widzę takie meble w nadmorskim domku. Pokój z dużum oknem z widokiem na plaże i morze :) Taki troszkę romantyczny styl.

kasia mówi: 16 lipca 2012, o 11:34

jagna, aleś się rozamrzyła :) Ale coś w tym jest. Dla mnie styl klasyczny to takie ciężkie ciemne zdobione meble, najczęściej spotykane jeszcze w kuchniach. To tu jestlekkie i przyjemne.

tunia mówi: 18 lipca 2012, o 10:41

Szafa nazwijmy ja klasyczna cieszy sie ciagle duzym powodzeniem i bardzo dobrze bo to berdzo przyjemne meble. Mam sporo klientow ktorzy prosza mnie wlasnie o takie rozwiazania i zapewniam ze sa to bardzo nowoczesne wnetza. Owszem moze trzeba troszke wiecej miejsca ale naprawde warto brac to rozwiazanie pod uwage::-)

Renia mówi: 7 października 2012, o 08:30

Taka bardzo romantyczna ta szafa, ale w domku na polanie pełnej słońca :) Ale się rozmarzyłam...
Nawet nie wiedziała że takie drewniane gałki można jeszcze gdzieś kupić. Wszędzie tylko metal i plastik.

Partyk mówi: 8 października 2012, o 11:34

Są są takie gałki dostępne najczęściej w sklepach z elementami drewnianymi, ale w marketach budowlanych tez się pewnie znajdą. Trzeba je jednak dobrze zalakierować , bo w przeciwnym razie będą sie szybko i łatwo brudziły.

Julka mówi: 22 października 2012, o 08:09

Oj przy moich dzieciach taka piękna, biała szafa kompletnie odpada. Bardzo mi się podoba, ale patrząc na ściany w korytarzu, które teoretycznie powinny być białe, to obawiam się o losy takiej szafy.

Urszula mówi: 23 października 2012, o 12:29

Jak u Ani z Zielonego Wzgórza :)

Monisia mówi: 29 października 2012, o 12:24

Tego typu zabudowa wygląda jak w sycylijskim hotelu. Ja osobiście zrobiłabym inne uchwyty. Może coś ze srebrnym akcentem.

Jasia mówi: 30 października 2012, o 10:06

jak by się dało inne uchwyty to zabudowa straciła by na swoim uroku. Dla mnie tak jest bardzo dobrze.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


× 3 = dwadzieścia siedem