Rodzina na Swoim / Mieszkanie dla Młodych

Czy to , czy to ? Czy program Rodzina na Swoim czy Mieszkanie dla Młodych ? Co wybrać ? Dla naszych klientów to bez znaczenia , bo niezależnie od formuły zakupu nowego mieszkania możecie liczyć kolejne oszczędności . Zdajemy sobie sprawę jak wielkim wyzwaniem jest zakup i wyposażenie mieszkania , dlatego jako aktywny uczestnik Programu Home Profit aby ulżyć Waszemu napiętemu budżetowi, przygotowaliśmy kolejne , specjalne rabaty . Jeżeli przy zakupie mieszkania otrzymaliście od swojego dewelopera kartę Home Profit oznacza to tyle , że zakupione u nas wyposażenie będzie o wiele tańsze ! Brakuje Wam czasu na wiele spraw , więc jedną możecie już ” odfajkować ” . Wystarczy zgłosić się do nas i zamówić wizytę projektanta a meble kuchenne , szafy wnękowe , meble łazienkowe , pawlacze itp. nie przyprawią Was o ból głowy a ceny będą zaskakująco niskie . Więcej informacji na : www.homeprofit.pl .

12 odpowiedzi do "Rodzina na Swoim / Mieszkanie dla Młodych"

zibi mówi: 31 października 2012, o 04:02

ja i tak na razie śpię w pustej chacie na materacu i puki co nic więcej z kasy nie wykręcę . . . ;-(

Renia mówi: 31 października 2012, o 10:11

Pomysł dobry, zwłaszcza dla młodych, bo ja juz mieszkania kupować nie będę :)
A jakie zniszki dla emeryta, któremu marzy się pawlacz?

Halszka mówi: 1 listopada 2012, o 08:07

Świetna propozycja. Zaraz skocze na strone programu żeby zobaczyc szczegóły :)

Jaś mówi: 5 listopada 2012, o 02:27

No tak, kupić nowe mieszkanie to jedno, ale je wykończyć to drugie. Niestety wyposarzenie miaszkania we wszystko co potrzebne jest dośc kosztowne więc taki rabacik na pewno się przyda :)

Julka mówi: 6 listopada 2012, o 12:38

Szkoda, że nie wszyscy deweloperzy przyłączyli sie do pomysłu. Nie wiem czy akurat kupie mieszkanie u tego, który działa w programie :(

hubi mówi: 7 listopada 2012, o 10:02

Mnie się podoba to, że są w ofercie prawie wszystkie branże zajmujace sie wyposarzeniem i wykończeniem wnętrz. To bardzo ułatwia wiele spraw zwłaszcza ludzią, którzy cierpią na brak czasu :)

Iza mówi: 8 listopada 2012, o 12:54

Szkoda, że na rynku fturnym nie uzysta się rzabtów, a przecie też trzeba sporo zainwestować w takie mieszkanie. Moglibyście na przykład współpracować z biurami nieruchomości :)

Tomasz mówi: 9 listopada 2012, o 01:12

Ech, ja mam podobnie jak zibi, żaden rabat mnie nie pocieszy :) :(

Gosia mówi: 11 listopada 2012, o 08:45

Wiadomo, że jak ktos daje ci szanse na tańcze zakupy, to jest dobre :)

Bodzia mówi: 12 listopada 2012, o 09:30

A gdzie można się dowiedziec jakiego rzędu zniszki przysługują. Warto to sprawdzić, zanim sie skorzysta, bo może deweloper nie uczestniczacy w akcji ma taższe mieszkania i się to nie bedzie opłacać. Może Pan cos na ten temat zdradzić?

Krzysztof mówi: 14 listopada 2012, o 12:08

Na homeprofit.pl są wszystkie informacje dla osób biorących udział w promocji . To jest pewnego rodzaju przywilej , więc nie dotyczy on wszystkich a tylko wybranych ludzi więc o szczególach rozmawia się dopiero po zakupie mieszkania ;-)

Grzechu mówi: 14 listopada 2012, o 12:53

Z jednej strony to fajnie dostać taki bonus do mieszkania :) ale z drugiej to trochę ograniczające i rozleniwiająco, bo wiadomo, że człowiek pewnie skorzysta z tych promocji i nie będzie chciało mu się sprawdzac innych ofert.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


9 − dwa =